Пошук

Відвідувачів

Сьогодні:19
Учора:98
Цього місяця:2553
Усього:147839
П.роботів сьогодні:7
Статті
Плазмоліфтінг PDF Друк e-mail
Четвер, 07 травня 2015

В медичному центрі «Біосан плюс» почали ефективно використовувати процедуру Плазмоліфтінг.

Процедура здійснюється сертифікованими лікарями по даній методиці. Інформація про сертифікованих лікарів находиться в реєстрі методики Плазмоліфтінг.

Детальніше...
 
Масаж Гуаша PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 січня 2015

масаж Гуаша

ГУАША - це найдавніший вид китайського масажу, використання якого забезпечує діагностування, профілактику та лікування різних захворювань. Саме слово «Гуаша» складається з двох частин: «гуа» - рух в одну сторону ( шкребти ), «ша» - погане. Тобто - «шкребти все погане». Для впливу використовуються спеціальні шкребки із специфічною конфігурацією, виготовлені з нефриту або рогів буйвола. Пластиною обробляють певні області , які включають в себе різні точки і рефлексогенні зони тіла , обличчя та голови . Для масажу Гуаша використовується спеціальне масло, яке підсилює ефект шкребкового впливу. Масло готується за стародавніми китайськими технологіям з додаванням великої кількості різних лікувальних трав.

Детальніше...
 
Заїкання. Лікування заїкання гомеопатією. PDF Друк e-mail
Четвер, 16 жовтня 2014

лікування заікання Гомеопатичні засоби дуже ефективні в лікуванні заїкання.

Гомеопатія відноситься до холестичної медицини і лікує людину в цілому. Заїкання , як правило, трапляється у більш чутливих або тривожних дітей і часто починається після стресової ситуації або у зв'язку з поєднанням фізичних і емоційних проблем. Гомеопатія діє не тільки на голосові зв’язки і саму промову, а і на причину заїкання.

 

Детальніше...
 
Вода. Властивості талої води. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 жовтня 2014

Легендарний Леонардо да Вінчі писав, що « Саме воді  дана чарівна влада бути  соком на землі».

Розглянемо декілька характеристик води.

Детальніше...
 
Бородавки. Лікування бородавок гомеопатією. PDF Друк e-mail
Четвер, 09 жовтня 2014

лыкування бородаковБородавки, вони ж і папіломи - це доброякісні утворення шкіри і слизових оболонок, спричинених вірусом папіломи людини(ВПЛ). Є більш ніж 100 штамів цього вірусу, циркулюючого в популяції людини сьогодні. Тип бородавок залежить від конкретного типу ВПЛ . Крім того, стан нашої імунної системи, і наша генетична схильність відіграють важливу роль.

Детальніше...
 
Нічне нетримання сечі (енурез). Лікування нічного нетримання сечі гомеопатичними ліками. PDF Друк e-mail
Середа, 08 жовтня 2014

Лыкування енурезуГомеопатія  є  науковим, логічним, безпечним  і дуже ефективним методом зцілення. Гомеопатія лікує  хвороби від їх коренів.

Гомеопатичні засоби безпечні для немовлят і дітей. Дослідження показують, що діти реагують на лікування набагато швидше, ніж дорослі. Причина в тому, що, у дітей хвороби ще не  настільки хронізовані  і подавлені іншими методами. Діти мають дуже сильну тенденцію до одужання від проблеми і всі вони потребують  легкої стимуляції  для імунної системи, що і робить гомеопатія плавно і ефективно.

Детальніше...
 
Як позбутися целюліту? Харчування при целюліті. PDF Друк e-mail
Четвер, 24 липня 2014

як позбутися целюлітуПро місцеві ефективні процедури, а саме озонотерапію, мезотерапію мова вже йшла .Целюліт це не тільки косметичний дефект шкіри, це ще й своєрідний індикатор, що показує, що у вашому організмі стався збій, що порушені обмін речовин, водно-сольовий обмін, лімфоток, організм зашлакований. Значить для позбавлення від целюліту необхідно в першу чергу налагодити роботу власного організму, очистити його, а зробити це можна тільки скорегувавши раціон харчування і питний режим.

Детальніше...
 
Харчування для покращення потенції. Продукти для підвищення потенції . Харчування при чоловічому безплідді. PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 липня 2014

Гіппократ : «Я є те, що я їм»

Їжа, яка потрапляє до нас в організм впливає на органи і системи, у тому числі і на статеву. Одні продукти ніяк не відбиваються на силі сексуального потягу, а інші навпаки, викликають вибух страсті начебто «на рівному місці». У чому ж справа? Виявляється, що продукти, багаті вітамінами А, Е, В, підсилюють передачу нервових імпульсів.

Детальніше...
 
Лікування соками PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 липня 2014

Всього чверть-половина склянки в день свіжовичавленого фруктового, овочевого, трав'яного або ягідного соку - і Ви обов'язково відчуєте себе краще і бадьоріше!

Детальніше...
 
Як продовжити своє життя? PDF Друк e-mail
Середа, 02 липня 2014

Усім хочеться пожити довше. Без доброго здоров'я продовжити свій вік не вийде. І тут на перший план виходять правила, дотримуючись яких цілком реально додати до того самого віку не менше десяти років, вважають вчені.

Детальніше...
 
Остеохондроз. Грижі дисків. Біль в спині. Лікування. PDF Друк e-mail
Неділя, 12 лютого 2012

Розглянемо визначення ряду медичних термінів, пов’язаних із болем в спині та їх лікування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>