TORCH-інфекції PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 січня 2011

Сексуальна революція завершилася суцільною перемогою вірусів.

Патрік О’Рурк.

 


«Оскільки сексуальні реакції дані людині не лише для насолоди, а пов’язані, врешті-решт, з репродукцією, задоволення від сексу може призвести до серйозних наслідків. Приносячи в цей світ нове життя, ми не повинні легковажно відноситися до цього процесу. Чим більше людина буде про це знати, тим ефективнішими будуть її рішення».
К.Вейстхеймер
.

 

 

 

 

 

 

TORCH – це комплекс інфекцій, характерною особливістю яких є негативний вплив не тільки на внутрішньоутробний розвиток плоду, але й на запліднення, вагітність та новонароджених  дітей. Абревіатура складена з перших букв слів: Т- toxoplasmosis, О- інші(others), R- rubella,  C- cytomegalovirus,  H- herpes. До групи «інших інфекцій» вже віднесено сифіліс, гонорею, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, папілома вірусну інфекцію, гепатит В,С, ВІЛ, туберкульоз, лістеріоз, ентеровірусні інфекції, а також інфекції, викликані В-стрептококами. Більшість перерахованих інфекцій є секс трансмісивними (ті,які передаються статевим шляхом), що зумовлює необхідність обстеження і лікування статевих партнерів. Отже, урогенітальні інфекції є частиною більш широкого комплексу TORCH-захворювань, характеризуються поширеністю серед населення, простотою механізмів передавання, можливістю внутрішньоутробного інфікування з подальшим розвитком вад у плода, спричиненням тривалого хронічного перебігу захворювань.

Особливістю сучасного перебігу всіх урогенітальних інфекцій(УГІ) є часта асоціація їх одна з одною, з захворюваннями, викликаними іншими мікроорганізмами, багатовогнищевість ураження, малосимптомність, наявність важких ускладнень та складність терапії.

Діагностика TORCH інфекцій проводиться декількома методами, які часто доповнюють один одного для того, щоб підібрати оптимальну схему лікування та спостереження за пацієнткою. В комплекс лабораторних обстежень входять бактеріоскопічне дослідження вагінальних виділень та цервікального зіскобу (мазок на флору), бактеріологічне дослідження зі статевих органів (бак посів), імуноферментні аналізи на інфекції(ІФА), ПЛР-ДНК-діагностика статевих інфекцій. Конкретний план обстеження та лікування пацієнтки складає лікар-гінеколог, виходячи зі скарг хворої, даних гінекологічного та акушерського анамнезу, даних об’єктивного обстеження  статевої сфери.

Наслідки нелікованих УГІ можуть бути дуже серйозними. До них належать:

  • позаматкова вагітність (у жінок, що мають УГІ в анамнезі, ризик підвищується у 7-10 разів);
  • підвищений ризик розвитку раку шийки матки;
  • хронічні абдомінальні болі (у 18% жінок, що мають УГІ в анамнезі);
  • безпліддя  - у 20-40% чоловіків з нелікованим  хламідіозом;
  • у 55-85% жінок з нелікованим УГІ ;
  • підвищений ризик інфікування ВІЛ/СНІДом.

Крім цього, інфікування під час пологів може призводити у немовлят до втрати зору, пневмонії, ушкодження центральної нервової системи або навіть загибелі.

Лікування  TORCH –інфекцій на практиці супроводжується певними труднощами, що пов’язано з особливостями життєвого циклу деяких бактерій (наприклад, хламідія має внутрішньо- та позаклітинні фази циклу розвитку), утворенням асоціатів (мікст) інфекцій, багатовогнищевістю ураження, дисбалансом імунних механізмів внаслідок впливу екологічних чинників, інше.

Лікування УГІ лише антибіотиками- малоефективне, призводить до утворення стійких форм бактерій( L-форм), хронізації інфекційного процесу, рецидивів інфекції після  нормалізації  лабораторних показників. Тому в схеми лікування обов’язково вводимо препарати імунокоригуючого та дренажного спрямування: імуномодулятори,  бактерійні препарати, вітамінні комплекси, проводимо  озонотерапію, антигомотоксичне лікування, санум-терапію,Особлива увага в нашому медичному центрі приділяється комплексному лікуванню, в тому числі біологічному. Дуже перспективним в цьому відношенні є метод санум-терапії, при якому поетапним застосуванням біологічних препаратів відбувається виведення з організму інфекційних агентів. Актуальним цей метод є у разі неодноразового безуспішного лікування інфекцій стандартними методиками.

Для успіху в лікуванні урогенітальних інфекцій терапія має бути комплексна, індивідуальна та максимально безпечна.

Особливості лікування в мед центрі «Біосан плюс» .

Крім антибіотикотерапії проводиться:

  1. Призначення імунокоригуючих та дренажних препаратів, імуномодуляторів,  бактерійних препаратів, вітамінних комплексів.
  2. Антигомотоксичне лікування.
  3. Ступенева аутогемотерапія по Реккевегу.
  4. Санум-терапія.
  5. Озонотерапія.
  6. Біорезонансна терапія.

 

Переваги такого лікування :

  1. Значно більший ефект .
  2. Значно менший ризик рецидивів.
  3. Значно менше побічної дії.
  4. Одночасно проводится лікування не тільки самої інфекції, але і наслідків, спричинених цією інфекцією.
  5. Покращується функціювання всіх органів і систем організму.
  6. Змінюється середовище в організмі, яке вже є менш сприйнятливим для розвитку інфекції.

«Бактерія – ніщо, середовище – все»  Луї Пастер.

.................

 

Бажаємо Вам здоров'я!

 
Стежте за нами у соціальних мережах