Вода. Властивості талої води. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 жовтня 2014

Легендарний Леонардо да Вінчі писав, що « Саме воді  дана чарівна влада бути  соком на землі».

Розглянемо декілька характеристик води.

Мінералізація води — загальний вміст у воді мінеральних речовин

Прийнято вважати оптимальним рівнем мінералізації води значення 200-400 ppm (мг/л), верхньою межею –     500-600 ppm (мг/л). Для організму буває потрібно де- коли вживати  лікувальні мінеральні води . Їх мінералізація наприклад від 400 до 1000мг/л .Для повсякденного вживання мінералізація не повинна бути великою, а де коли навпаки низькою, щоб не зашлаковувати організм.  На бутилках заводського виробництва вказується мінералізація, лиш треба дивитися. Бо буває , що вода питна для повсякденного вживання має рівень мінералізіціїї вище 600мг/л,більше ніж в лікувальних відомих водах.

Окислювально-відновний потенціал, ОВП, редокс-потенціал, rH  - це міра хімічної активності елементів. При цьому вода оптимально засвоюється у випадку, якщо її ОВП близько до ОВП внутрішнього середовища організму (від -100 до -150 mV, тобто нейтральне або слаболужне середовище). У переважній більшості випадків ОВП питної води складає від +100 до +400 mV .

Ізотопний склад води.У звичайній воді окрім молекул води із звичайним атомом водню протієм, ще є в дуже малій кількості молекули із ізотопами водню – дейтерієм і тритієм (важка вода). Легка вода , з пониженим вмістом дейтерію і тритію, більш корисніша для нашого організму.

Вода також може мати різну структуру розміщення своїх молекул, нести різну інформацію.

В склад молекули води  входить два протона водню і одне ядро кисню , оповиті електронною  хмарою. Протони можуть рухатись  в одну і ту ж сторону або в різні . В першому випадку утворюється молекула пара води . в другому – молекула орт оводи. Природня вода на ¾ складається із ортоводи і на ¼ із параводи. Є припущення , що в процесі  танення води скачкоподібно проходить  зміна напряму обертання одного із водневих протонів молекули ортоводи і перетворює її в пара воду. Аналізуючи дію талої води на все живе , можна стверджувати, що паровода навіть в мізерних концентраціях є активним стимулятором життя.

В клітинах живих організмів розрізняють воду двох типів :об’ємну і зв’язану , або позаклітинну і клітинну. Розділені вони біологічними мембранами. Через біологічні мембрани із зовнішнього середовища  проникають забруднюючі  наш організм речовини. Тому важливо не допустити  в наш організм домішки і в  тому числі мінерали з водою , які не живлять наш організм , а лише забруднюють його.

В живому організмі є зв’язана вода ( синоніми- структурована, квазікристалічна, льодоподібна)  і вільна вода.

Зв’язана вода замерзає при температурі мінус 18-20 *С, рухливість її молекул подібна рухливості молекул льоду.Таким чином біофізики стверджують, що структура води в живому організмі подібна структурі  кристалічної решітки льоду. Зв’язана вода тканин організму є каталізатором багатьох біологічних процесів.

Вживання мало мінералізованої, структуризованої  води з пониженим вмістом дейтерію і тритію – це шлях до здоров’я і довголіття.

Очистити воду,вірніше зменшити вміст  важкої (дейтерієвої  і тритієвої  )можна лише використовуючи температуру  замерзання її  від 4.5 *С до 1.9*С.  А різні пристрої  чи фільтри лише структуризують  або очищають від домішок. Заморожування використовується для селективного розділення  домішок і важких ізотопів води.

Є багато  пристроїв  для структуризації води.Вони  базуються  на особливій формі ємкості ,  на дії металу на воду , на дії вібрацій як у тібетських чашах або на використанні вихрового руху води ,як це буває у природі . Це вперше описав і використовував  Віктор Шаубергер – австрійський винахідник. Він використовував водні жолоби зі спіральними насічками і показав, що при обертанні  вода міняє свою структуру і властивості. До речі про нього можна прочитати багато цікавого. Його праці і розробки використовувались  раніше  і зараз  теж, але не завжди згадують ім’я автора.

Покращити ці показники води можна з допомогою отримання талої води. Цим питанням досить  глибоко займався Бердишев Г.Д. і описав у книзі «Єкологія води», матеріали  якої і використані при написанні цієї статті.

Надзвичайними властивостями володіє тала вода. Але не вся тала вода може бути «живою», тобто цілющою. Для цього вона повинна бути очищена від молекул дейтерію і тритію,  а також від шкідливих домішок.  Експериментально  було доведено ,що  вода із зменшенням дейтерію хоча би на 5%  має виключно  цілющу позитивну дію на все живе в природі.  Також тала вода зберігає кристалічну структуру льоду подібно до внутрішньоклітинної води.

Метод  отримання живої талої  води:

1.Воду ставлять кип’ятити   в емальованому посуді протягом  1-2 хвилин.

2. Різко охолоджують  її при закритій кришці в холодній проточній воді до 20 *С і нижче.

3.Заморожують воду в морозильній камері.

4.Після заморожування виймають , ставлять ємкість для танення при кімнатній температурі.

5. Зливають першу невелику порцію талої води, де знаходиться дейтерієва вода, яка швидше тане.

6. Таяння триває до утворення бурульки , де залишаються всі шкідливі домішки. ЇЇ викидаєм.

7.Живу талу воду зберігаєм в холодильнику ,але не більше 8 годин. Багатократне , навіть трьохразове заморожування і розморожування води дозволяє її ще більше очистити від шкідливих домішок і дейтерію.

Дійсно, провірено власноруч  приладами , що після кожного етапу заморожування-розморожування  зменшується вміст солей, наприклад  з 290 до 150- 120 – 100 ( поетапно) і також зменшувався редокс-потенціал з 200 до 100 mV.

З лікувальною метою  потрібно приймаюти  СТВ за півгодини до прийому іжї щоденно по 4-5раз в день протягом 30-40 днів . За день потрібно випивати її в кількості 1% від маси тіла. З профілактичною метою можна приймати в половинній дозі.

Дана методика дозволяє:

  • очистити воду від  шкідливих і токсичних домішок ;
  • стерти негативну , патогенну інформацію ;
  • значно знизити вміст дейтерію і тритію ;
  • отримати воду з впорядкованою льодоподібною структурою, подібної до нашої внутрішньоклітинної  зв’язаної води.

Будьте здорові !

 
Стежте за нами у соціальних мережах