Електропунктурна діагностика по Фоллю PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010

Про своє здоров’я потрібно дбати не за день до смерті, а за три роки до хвороби.
Тібетська народна мудрість.


На сучасному етапі розвитку медицини стає зрозумілим той факт, що лікувати потрібно не хворобу, а хворого, враховуючи його індивідуальність. В зв’язки з тим все більшої популярності набувають системні підходи до діагностики і лікування, які зменшують до мінімуму великий розрив між встановленням діагнозу і лікуванням.

Одним із таких підходів є електропунктурна діагностика, впроваджена в медицину в 1953 році німецьким лікарем Р.Фоллем. Електропунктура по Фоллю ( ЕАФ ) –метод діагностики, який поєднує в собі основи китайського вчення про акупунктуру і механоелектричні властивості цих точок. Із акупунктури ЕАФ взяла на озброєння енергетичні лінії, що називаються меридіанами, а також точки, розташовані на цих меридіанах. Фоллю вдалося не тільки суттєво розширити уяву про меридіани, але і систематизувати точки акупунктури по їх анатомо – інформаційних взаємозв’язках з внутрішніми органами і системами. Унікальна особливість даного методу – є можливість проводити тестування гомеопатичних препаратів, прогнозувати ступінь їх ефективності для конкретного пацієнта.

Отже електропунктурна діагностика по Фоллю дозволяє :

  • оцінити стан всіх органів і систем людини.
  • проводити ранню діагностику різних хворобливих станів ще на доклінічному етапі розвитку захворювання, коли її симптоми, ще невиражені або відсутні і відповідно вчасно превентивно оздоровити організм.
  • виявити приховані і латентні вогнища інфекції і їх вплив на організм.
  • здійснювати індивідуальний підбір фізіологічно адекватних для лікуваня пацієнта медикаментів.
  • виявляти наявність чи відсутність шкідливої дії на організм людини прикрас, металів, косметики, інше..
  • здійснювати контроль за ефективністю лікування.

Електропунктурна діагностика по методу Фолля є вишуканим, специфічним методом діагностики для специфічного лікування.

Електропунктурна діагностика по методу Фолля не виключає і цілком не замінює інші методи діагностики. Дуже залежить від того, хто її проводить і для чого проводить.

 

Бажаємо Вам здоров'я!

 
Стежте за нами у соціальних мережах